Українські вишиванки з бісеру від ukrglamour.com.ua

Красота

Такі популярні сьогодні українські вишиванки відрізняються за деякими параметрами, один з яких – матеріал вишивки. Їх можна поділити на дві великі групи – вишиті нитками (шовком, муліне, тощо) та бісером. Перша група значно більш розповсюджена, особливо вишивка хрестом – наші предки надавали цій техніці особливого містичного значення, вважали що хрест захищає людину від злих сил. В деяких регіонах перевагу надавали вишивці гладдю.

Обираючи  українські вишиванки на http://ukrglamour.com.ua/vyshivanki/ слід звернути увагу на такий яскравий та святковий варіант вишитої сорочки, як вишивка бісером.

Особливості вибору бісерної сорочки

Перш за все варто усвідомлювати, що сорочка з бісером – це виключно святковий одяг. Він не дуже підходить для повсякденного вжитку, оскільки має досить велику вагу та вимогливий до умов догляду та зберігання. Окрім того сорочки із бісерною вишивкою коштують значно дорожче, ніж нитяні аналоги. Причини цього криються у більшій вартості витратних матеріалів, та у самій роботі – адже бісерна вишивка – виключно ручна робота. Але така сорочка завжди буде в центрі уваги, вона напрочуд гарна, яскрава, урочиста. Бісерна вишиванка може стати й дуже презентабельним подарунком.

Обираючи вишиванку з бісером, зверніть увагу на її матеріал. Його якість є запорукою довгої служби всього виробу. Орнамент з бісерин має досить значну вагу, тому тканина має бути міцною, бавовняною або льняною, бо візерунок може провиснути з часом. Звичайно, це недешево, але й одяг служитиме вам дуже довго, адже бісер не просто пошкодити. Вишити бісером можна і на синтетичній тканині відповідної щільності, наприклад, на габардині.

Важливим фактором при виборі бісерної вишиванки є якість самого бісеру. Поцікавтеся, бісер якого виробника використовувався при виготовленні. Добрим вважається чеський та японський бісер, значно поступається в якості китайський. Якщо продавець відмовляється або не володіє цією інформацією, оцінити якість матеріалу можна самостійно. Якісні бісерини мають бути однакового розміру, без сколів, подряпин, мати рівний яскравий колір.

Орнамент на бісерній вишиванці найчастіше буває рослинним, значно рідше – використовуються геометричні символи. Досить рідко вишиванки з бісеру бувають однокольоровими. оскільки головною принадою такого виробу є саме яскравість, то майстрині оперують багатою кольоровою гамою, з великою кількістю відтінків.

Інтернет магазин вишиванок http://ukrglamour.com.ua пропонує великий вибір вишиванок.